Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mł insp. Jacka Cegieły na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czaplinku mianowany został podkom. Paweł Skrzypiec. Natomiast na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie st. asp. Przemysław Hofman.
W dniu 6 kwietnia br pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim podinsp. Norbert Gorzyński w obecności Komendanta Komisariatu Policji w Kaliszu Pomorskim asp. szt. Zbigniewa Maślaka wręczył oficjalne nominacje na Komendanta Komisariatu w Czaplinku podkom. Pawłowi Skrzypiec oraz na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie -st. asp. Przemysławowi Hofman.
Podkom. Pawel Skrzypiec służbę rozpoczął 20 sierpnia 1999 od pracy w wydziale prewencji. W dniu 14 października 2003 przeszedł do wydziału kryminalnego KPP Drawsko Pomorskie. Od 1 lutego2017 pełnił obowiązki Komendanta w Komisariacie w Czaplinku w miejsce emerytowanego podinsp. Arkadiusza Kornackiego.
St. asp. Przemysłąw Hofman pełni służbę od 27 grudnia 2004 Od samego początku był związany z wydziałem kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim. Od 1 lutego 2017 objął stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Wierzchowie w miejsce również emerytowanego asp. szt. Leszka Wojtalika.
Mianowanym gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej służbie na nowych stanowiskach.

Tekst i zdjęcia: st asp. Maciej Zieliński [KPP Drawsko Pomorskie]