W ostatnim tygodniu wakacji zawodnicy MUKS OYAMA uczestniczyli w zgrupowaniu karate, które miało przygotować zawodników do nowego sezonu startowego, ale także w bezpieczny i aktywny sposób spędzić czas z rówieśnikami z innych klubów.

Wykorzystując uroki morza i plaży korzystaliśmy ze słońca, kąpieli, i wszystkich atrakcji, które zaoferował nam ośrodek, w którym byliśmy zakwaterowani. Trenowaliśmy wg podziału na grupy, doskonaliliśmy kata, kihon, elementy walki, a poranne rozruchy i kąpiel w morzu stanowiły zastrzyk energii do dalszego działania w ciągu całego, naszego pobytu - mówił Sensei Andrzej TylkaTradycją naszych wspólnych wyjazdów stały się występy artystyczne, poprzez które mogliśmy wrócić do zabawnych sytuacji , które miały miejsce podczas naszego zgrupowania.

Koniec zgrupowania to egzaminy na stopnie kyu.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.