W dniu 26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych gminy Drawsko Pomorskie. Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna. Rozpoczyna okres dwumiesięcznej przerwy w nauce tj. zabawy, wypoczynku, rozrywki, beztroski i wielu miłych chwil spędzonych wspólnie z rodzicami.

Z tej okazji przedstawiciele samorządu gminy uczestniczyli w uroczystych apelach w szkołach podstawowych w Drawsku Pomorskim w Nętnie i Mielenku Drawskim. Podziękowali całemu gronu pedagogicznemu za sumienną pracę i sukcesy jakie osiągnęli ze swoimi wychowankami. Uczniom pogratulowali promocji do następnych klas, a tym dla których był to ostatni rok nauki w szkole, życzyli sukcesów i dalszego rozwoju osobistego.

Zakończenie roku to czas podsumowań, podziękowań oraz wręczenia świadectw i wyróżnień. Nauczyciele i wychowawcy usłyszeli wiele miłych słów od swoich uczniów i zostali obdarowani upominkami. Teraz na uczniów czeka przerwa wakacyjna i zasłużony odpoczynek. Niech te wakacje będą bezpieczne, pełne wrażeń i ciekawych doświadczeń.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.