Starosta Drawski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu drawskiego do udziału w VIII Dyktandzie o Pióro Starosty Drawskiego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!


Dyktando odbędzie się 5 listopada 2020 roku o godzinie 15:30 w Zespole Szkół w Drawsku Pomorskim, ul. Złocieniecka 25.

Chętni do wzięcia udziału w ortograficznych zmaganiach mogą zgłaszać się do 28 października 2020 r. Warunkiem udziału w dyktandzie jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej lub w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie, pok. 303 oraz dostarczenie go do siedziby Starostwa, pocztą lub osobiście.Uczestnicy decydują się na udział w dyktandzie przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego, w tym obowiązujących w dniu dyktanda ograniczeń ustawowych lub wprowadzonych rozporządzeniem właściwego ministra i zobowiązują się do ich przestrzegania.

Organizator zastrzega możliwość odwołania dyktanda ze względu na panującą sytuację epidemiczną.

Załączniki:
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.