W dniu 27.07.2020 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim pierwsze 5 organizacji pozarządowych z naszego powiatu podpisało umowy i otrzymało finansowanie bądź dofinansowanie w trybie pozakonkursowym, na zaplanowane działania organizacji.

Umowy podpisywali Stanisław Cybula Starosta Drawski i Waldemar Włodarczyk Etatowy Członek Zarządu oraz uprawnieni przedstawiciele organizacji pozarządowych tj:
  • Stowarzyszenie Sportowe „Sokół” z Suliszewa na projekt pn. „Upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim”
  • Stowarzyszenie Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Drawsku Pomorskim, Koło w Czaplinku na projekt pn. „Przez lata razem”
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Dzieci i Młodzieży „Przytulak” w Drawsku Pomorskim pn. „Biwak profilaktyczno – wychowawczy dla wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Drawsku Pomorskim”
  • Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Złocieńcu na projekt pn. „Integracja seniorów wiejskich i miejskich”
  • Uczniowski Klub Sportowy „Szkwał” Złocieniec na projekt pn. „Żagle 2020”

Tekst: Romana Kowalewicz! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.