Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Złocieńcu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzialni są za siedem włamań do czytników rejestrujących monety na jednej z samochodowych myjni.

Jak wynika z okoliczności sprawy na początku kwietnia tego roku doszło do siedmiu włamań na jednej z samochodowych myjni na terenie gminy Złocieniec.

Sprawcy, dwaj mężczyźni w wieku 31 lat, wspólnie i w porozumieniu, dokonali włamania do czytników rejestrujących monety i zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy na łączną kwotę ponad 1350 zł.Szybkie i skuteczne działania złocienieckich policjantów pozwoliły na zebranie materiału dowodowego, dzięki któremu sprawcy przestępstw zostali zatrzymani.

Za kradzieże z włamaniem w związku z działaniem w ramach tzw. ciągu przestępstw grozi im kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Tekst: sierż. sztab. Karolina Żych Zdjęcie: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.