SPORT

DZIEŃ DZIECKA  W JANKOWIE NA SPORTOWO

DZIEŃ DZIECKA W JANKOWIE NA SPORTOWO

2014-06-02 09:26 1792

Przez ponad pięć godzin dzieci i młodzież z sołectwa Jankowo bawiły się w imprezie sportowej zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Konkurencje przeprowadził sołtys Mariusz Rufkiewicz przy pomocy pani Doroty Rufkiewicz , pani Danuty Chowaniec pani Dominiki Dąbrowskiej oraz pana Wojtka Dąbrowskiego.

Więcej
Turniej Karate z okazji Dnia Dziecka

2014-06-02 08:04 2296

Środa 28 maja 2014 r. była szczególnym dniem dla dzieci trenujących w MUKS OYAMA. Tego dnia odbył się Turniej Karate z okazji Dnia Dziecka. W zmaganiach wzięło udział 45 dzieci w wieku od 6 do 13 r. ż. Z drawskiego klubu karate.

Więcej
GO GO GO EUROPA na rowerkach

2014-05-30 20:12 2663

Młodzież z Drawska Pomorskiego i Złocieńca współorganizuje projekt promujący aktywność fizyczną GO GO GO EUROPA. W ramach projektu Monika Belnik, Hubert Zacharzewski, Paulina Wełna, Bartosz Czerwonka oraz Dominik Główczewski zapraszają na rajd rowerowy oraz spływ kajakowy.

Więcej
TRAMPKARZE: Drawa 6:2 Lech Czaplinek

2014-05-23 17:28 2067

Zespół gości od początku zaczął atakować co poskutkowało wynikiem 0:2 już w 15 minucie meczu! Zespół gospodarzy szybko odpowiedział dwoma trafieniami i po pierwszej połowie było 2:2

Więcej
Zaproszenie na mecz i nie tylko...

2014-05-21 21:39 1993

W najbliższą niedzielę Drawa II Drawsko zagra z średniakiem naszej ligi - Zawiszą Grzmiącą. Zawisza ma niestety problemy kadrowe i jest duża szansa, że padnie bardzo wysoki wynik dla drawszczan. W 2013 roku w Grzmiącej nasz zespół wygrał 2-0 po golu samobójczym oraz jednym trafieniu Ernesta Marcinow

Więcej
II Turniej Tenisa Stołowego

2014-05-18 18:18 2488

Dnia 17 maja 2014 r. został zorganizowany II Turniej Tenisa Stołowego o puchar Starosty Drawskiego, przez Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim

Więcej
GO GO GO Europa na ORLICZKU.

2014-05-17 14:02 2083

Dobre informacje napłynęły od organizatorów Projektu GO GO GO Europa. Napoje izotoniczne w puszkach i baner dotarły do Drawska Pomorskiego.

Więcej
12-0 DOMINACJA DRAWY II

2014-05-11 14:59 2335

Dzisiejszy mecz Drawy II rozgrywany w Drawsku Pomorskim w nieco trudnych warunkach pogodowych aczkolwiek bardzo udany to dominacja na drużyną przeciwnika Calisią Kalisz Pomorski.

2014-05-09 14:10 4422

Po raz drugi odbył się Kołobrzeg Maraton 04. 05. 2014r. Maraton cieszy się ogromną popularnością co świadczy liczba uczestników – 383. W tegorocznym wydarzeniu udział również wzięli zawodnicy z Drawska Pomorskiego.