Zapraszamy mieszkańców Drawska Pomorskiego do wzięcia udziału w V edycji Budżetu Obywatelskiego na 2021r. Swoje projekty można składać już od 20 do 30 października 2020r.

Jak informuje ratusz w Drawsku Pomorskim na tegoroczny budżet przeznaczono środki finansowe w kwocie 180 000 zł z czego 120 000 zł przeznaczono na realizację zadań w samym mieście a pozostałą kwotę przeznaczono tylko na realizację zadań na terenach wiejskich należących do Gminy Drawsko Pomorskie (60 000 zł).Po weryfikacji zgłoszeń projektów przez Komisję Budżetu Obywatelskiego będzie czas dla mieszkańców którzy w terminie od 23 października do 04 listopada 2020r będą mogli oddać swój głos na wybrany projekt. Tutaj ważna uwaga że każdy mieszkaniec ma tylko jeden głos – więc może zagłosować tylko na jeden projekt.

Ogłoszenie wyników głosowania 09 grudnia 2020r.

Tekst i zdjęcie: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.