Mamy nadzieję, że dobrze wypoczęliście po wakacjach, które w tym roku okazały się bardzo ciepłe i słoneczne. Czekaliśmy cierpliwie na czas, kiedy spokojnie rozpoczniecie rok szkolny i będziecie znali plany lekcji i jesienne obowiązki. Czekamy na Was z zajęciami kulturalnymi.
Wśród propozycji mamy specjalnie dla Ciebie zajęcia taneczne dla mamy i dziecka, zespołów tanecznych, aktywnego seniora. Możecie też skorzystać z zajęć zumby, fitnessu, tańca towarzyskiego. Poprowadzą je dla Ciebie Małgorzata Szumlańska, Joanna Lorenc, Katarzyna Maciąg, Marta Gawryłow i Danuta Antosz.
Zapraszamy również do pracowni muzycznej prowadzonej przez Artura Kunasza. Zajęcia wokalne, które prowadzimy dla zespołów i solistów, umuzykalniające, nauki gry na pianinie przygotowała Wioletta Krzemińska.
Zajęcia ceramiczne i plastyczne oraz rysunek i malarstwo poprowadzi Elżbieta Kordek. Jeśli myślicie o poprawieniu dykcji, o plastyce ruchu scenicznego to weźcie udział w zajęciach teatralnych prowadzonych przez Wioletę Szczecińską.
A już w najbliższą niedzielę czekamy na Was na Amfiku z pozytywną dawką energii. Będzie to okazja do spotkania i rozmowy oraz do zapisania się na zajęcia. Rozpoczynamy rok kulturalny 2015/2016

INFO [Złocieniecki Ośrodek Kultury]