W dniu 8 lipca br. w szczecineckim ratuszu samorządowcy z powiatu drawskiego oraz szczecineckiego podpisali porozumienie dotyczące współdziałania w zakresie rozwoju turystyki w regionie.

Powiat Drawski reprezentowany był przez Starostę Drawskiego Stanisława Cybulę oraz Wicestarostę Mariusza Nagórskiego, Powiat Szczecinecki przez Starostę Szczecineckiego Krzysztofa Lisa oraz Wicestarostę Roberta Fabisiaka, Miasto Szczecinek reprezentował Burmistrz Szczecinka Daniel Rak, a z ramienia Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej porozumienie podpisał jej prezes Mariusz Getka oraz wiceprezes Szymon Bibik.

Celem porozumienia jest m.in. stworzenie marki turystycznej Pojezierze Drawskie oraz jej wspólne promowanie, opracowanie narzędzi służących budowie jej identyfikowalności oraz opracowanie materiałów zawierających wszystkie informacje bezpośrednio i pośrednio związane z turystyką na Pojezierzu Drawskim.Podczas spotkania prezes SzLOT – u zaprezentował logo marki Pojezierze Drawskie, które od tej pory będzie promować wszystkie wspólne działania służące promocji regionów.! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.