Gmina Złocieniec podpisała z Wojewodą Zachodniopomorskim umowę nr 32/2020/A/65 o dofinansowanie zadania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na „Przebudowę drogi gminnej nr 582009Z w miejscowości Rzęśnica, gmina Złocieniec”.

Celem projektu jest realizacja przedsięwzięcia polegającego przebudowie odcinka drogi gminnej przebiegającej przez miejscowość Rzęśnica, która łączy miejscowości Rzęśnica i Darskowo w gminie Złocieniec, łączącej się z drogą powiatową nr 19602Z i dalej z drogą krajową nr 20.

Całkowita długość przebudowanej drogi wynosi 318,77 mb. Wartość dofinansowania określona w umowie wynosi 280 930,87 zł i stanowi 50% wartości kosztów kwalifikowanych określonych we wniosku o dofinansowanie złożonym przez gminę Złocieniec.

Gmina obecnie jest w trakcie procedury przetargowej.

Zdjęcie: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI - Archiwum]

! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.