Ostatni weekend przyniósł niespodziewanie miłą rzecz dla Drawskich miłośników dobrej muzyki klubowej.

Projekt muzyczny „Deep Sesje” którego autorami są Tomasz Hryniewicz (dj TOM45) oraz Grzegorz Czerepaniak (dj Focuset) którzy emitują cotygodniowy Podcast Video pod adresem www.deepsesje.pl wraz z działającymi w tej branży od kilkunastu lat Waldemarem Golcem (dj Valdi)
i Marcinem Papisem (dj Fun) postanowili stworzyć wydarzenie którego jeszcze w naszym mieście nie było.

Celem naszym było pokazanie wszystkim, że można w naszym mieście stworzyć coś innego, niecodziennego, miejsce gdzie można się pobawić przy muzyce która króluje na najlepszych parkietach klubów nie tylko Polsce ale i na Świecie. Wzorowaliśmy się na bardzo rozpowszechnionych od kilku lat imprezach cyklu „Boiler Room” w Internecie. Stwierdziliśmy że zrobimy coś podobnego dla naszych mieszkańców. W tym celu powstała inicjatywa pod nazwą „Sound Vibe”. Event całkowicie zamknięty, obowiązywały tylko prywatne zaproszenia od organizatorów. Dla tych którzy nie mogli bawić się razem
z nami na miejscu przygotowaliśmy bezpośrednią transmisję online. Dzięki temu można było poczuć atmosferę imprezy nie tylko we własnym domu przed monitorem czy telewizorem ale nawet w parku korzystając ze smartfona.

Start wydarzenia miał miejsce 28 marca około godziny 20:10. Warto zaznaczyć że wystąpili artyści pochodzący tylko z Drawska Pomorskiego, przebywający tu na co dzień, zaczynający swoją przygodę z graniem oraz ci którzy już są w tym bardzo aktywni.

Wystąpili w kolejności:

 • 20:10 – 21:10 Warm up – Mateusz Wójcik (dj Matthe W)
 • 21:10 – 22:15 Grzegorz Czerepaniak (dj Focuset „Deep Sesje”)
 • 22:15 – 23:15 Tomasz Hryniewicz (dj TOM45 „Deep Sesje”)
 • 23:15 – 24:30 Waldemar Golec (dj Valdi)
 • 24:30 – 01:45 Marcin Papis (dj Fun)

Podsumowując „Sound Vibe” przerosło nasze oczekiwania kilkukrotnie. Potwierdzają to opinie osób które tam były, oraz w dużej mierze ci którzy oglądali nas na żywo w Internecie. Otrzymywaliśmy pozytywne opinie od Drawszczan przebywających w różnych państwach europejskich (Islandia, Niemcy, Anglia, Norwegia)

Lecz „Sound Vibe” to nie jedyna atrakcja którą przygotowaliśmy w ten miniony weekend. W niedzielny poranek od rana przygotowania trwały do kolejnej niespodzianki klubowej. Zaprosiliśmy tych którzy byli z nami w piątek oraz tych którzy nie mieli okazji się z nami bawić aby wszyscy mogli spędzić czas w miłej atmosferze wśród znajomych, przy pięknej pogodzie, ognisku
z kiełbaskami, delikatnych plażowych dźwiękach muzyki klubowej te ciepłe
i słoneczne niedzielne popołudnie. Niniejsze spotkanie było na tyle wyjątkowe dla miłośników tego rodzaju imprez iż tego pięknego dnia w ramach projektu „Deep Sesje” i cyklu „Guest Mix” odwiedził nas sam DJ NEEVALD. Jest to od kilku lat jeden z najlepszych dj/producentów w Polsce (więcej na fun page artysty
https://www.facebook.com/neevald). Dla wielu którzy byli wtedy
z nami było to mega pozytywne zaskoczenie i niedowierzanie. Gość specjalny muzycznie rozbawił osoby które tam były, po występie podziękował, wspólnie delektował się urokami Drawskiej przyrody przy kiełbaskach. Na koniec nie zabrakło wspólnych zdjęć, podziękowań i pamiątkowych gadżetów. I w ten sposób muzyczny weekend w Drawsku miło się zakończył. Dziękujemy tym którzy w nas wierzyli, zaufali nam, byli z nami w te dni.

Organizatorzy:

 • Deep Sesje www.deepsesje.pl
 • Waldemar Golec
 • Marcin Papis

Ogromne podziękowania dla:

 • Piotr Niwald www.neevald.com
 • Wojtek Salwa (pub Bałyk)
 • Andrzej Rusiecki www.jedrkowezakole.pl
 • Adam Kaczmarek