W środę 13 października 2021 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyły się uroczyste powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W obchodach udział wzięli: Urszula Ptak – Przewodnicząca Rady Powiatu, Mariusz Nagórski – Wicestarosta, Waldemar Włodarczyk – Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Zbigniew Dudor – Członek Zarządu Powiatu, Katarzyna Szlońska-Getka – Sekretarz Powiatu, Joanna Andrykowska - Skarbnik Powiatu oraz zaproszeni goście, dyrektorzy i nauczyciele.

Przewodnicząca Rady oraz Wicestarosta przywitali gości i złożyli życzenia wszystkim pracownikom oświaty z okazji ich święta.>Podczas spotkania wręczono dyrektorom i nauczycielom nagrody Starosty Drawskiego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnionym pedagogom nagrody wręczyła Przewodnicząca i Starosta.

Spotkanie zakończył występ artystyczny w wykonaniu Hani Bruzi, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim.! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.
!CZYTAJ RÓWNIEŻ MAGAZYN REGIONALNY