Z przyjemnością informujemy, że Powiat Drawski przystępuje do wydania książki pn. „Powiat Drawski ze smakiem”.

Dwie poprzednie publikacje - „Smaki Powiatu Drawskiego” oraz „Powiat Drawski smakuje inaczej”, cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu, mamy więc nadzieję, że propozycja wydania kolejnej części naszej kulinarnej wędrówki po powiecie także zyska Państwa aprobatę i uda nam się pozyskać wiele nowych przepisów, receptur i innych tajemnic sztuki kulinarnej.

Już dziś zaczynamy zbierać przepisy do nowej książki!Aktualizacja

Szanowni Państwo, dostaliśmy od Was mnóstwo przepisów do książki „Powiat Drawski ze smakiem”, za które serdecznie dziękujemy i prosimy o więcej. Termin nadsyłania zgłoszeń zostaje przedłużony do końca października!

Obecnie najbardziej pożądane są przepisy na dania obiadowe (np. zupy, mięsa, ryby, potrawy z ziemniaków itd) oraz tzw. eventowo – imprezowe, przede wszystkim sałatki i przekąski.


Jeżeli chcą Państwo podzielić się z nami swoją popisową potrawą, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciem potrawy oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: turystyka@powiatdrawski.pl lub tradycyjną pocztą - Starostwo Powiatowe, Wydział Rozwoju i Promocji, pl. Elizy Orzeszkowej 3, 78 - 500 Drawsko Pomorskie.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji - Agnieszka Brzeźniakiewicz - 94 36 301 81 oraz Karolina Podolska - 94 36 301 85.Zgłoszenia przyjmujemy do końca października 2020 roku.

 

Niektóre przepisy publikujemy na łamach naszego portalu w dziale - "SMAKI POWIATU"! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.