Poszukiwani młodzi aktorzy! Zapraszamy na warsztaty aktorskie!
10 września br. odbędą się w Drawsku Pomorskim „Małe Sztukaterie”. To projekt będący z jednej strony mini-prezentacją młodzieżowych teatrów, z drugiej zaś propozycją dla dzieci i młodzieży, które chciałyby dotknąć bezpośrednio sztuki aktorskiej.
To ostatnie możliwe będzie za sprawą warsztatów, które poprowadzą Krzysztof Lubka (choreografa, tancerza i pedagoga, działającego w ramach Teatru Tańca „Kiosk Ruchu”) oraz Karolina Wyrwał (aktorkę i tancerkę berlińskiego teatru „Cie. Toula Limnaios”). Warsztaty odbędą się w drawskim Centrum Kultury w dniach 28-30 sierpnia. W ich trakcie przygotowany zostanie spektakl, który swoją premierę mieć będzie 10 września w trakcie „Małych Sztukaterii”.
Zapraszamy dzieci i młodzież (w przedziale wiekowym: 7-17 lat) do udziału w warsztatach. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia prosimy nadsyłać na maila:
e.krasucki@poczta.fm lub esemesem pod numer: 516 195 527.
Zachęcamy do twórczego wykorzystania końcówki wakacji i czekamy na zgłoszenia!
P.S.
Znajomych, przyjaciół "Meandra", czy po prostu ludzi dobrych i życzliwych, prosimy o udostępnianie tej wiadomości - zarówno w formie facebookowej, jak i plotkarskiej.

Tekst i grafika: [Stowarzyszenie Przyjaciół Drawska "Meander"]