Na dzień dzisiejszy to jest 16 listopada 2020 roku, jak podają oficjalne statystyki od początku pandemii na terenie Powiatu Drawskiego zdiagnozowano już ponad 564 osób które zakaziły się koronawirusem.

Niestety odkąd powstał oddział zakaźny na terenie Powiatowego Szpitala w Drawsku Pomorski wzrosły również statystyki zgonów.

W obecnej chwili jest 8 ofiar śmiertelnych z naszego regionu oraz dwie z poza powiatu drawskiego ale leczonych w tym szpitalu.

W obecnej chwili również wzrosła liczba osób objętych kwarantanną - jest ich 857 - oraz 21 osób znajduje się pod nadzorem epidemiologicznym - informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Przeczytaj również - "Ponad 260 zakażonych koronawirusem - Burmistrz Drawska i Starosta Drawski o sytuacji w regionie (FILM)"


Tekst: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.