09 września, 2 Brygada Zmechanizowana zbiórką całego stanu osobowego wraz z wcielonymi żołnierzami rezerwy i NSR, oficjalnie zainaugurowała szkolenie poligonowe w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko Pomorskie.

Złożenie meldunku Dowódcy Brygady – ppłk Radosławowi Stachowiakowi przez Szefa Sztabu zgrupowania poligonowego a następnie podniesienie na maszt Flagi Wojsk Lądowych rozpoczęło zasadniczą część zbiórki.

Podpułkownik Radosław Stachowiak podkreślił znaczenie szkolenia w warunkach poligonowych, zaznaczył, iż te dni spędzone w CSWL Drawsko nie będą łatwe. Zajęcia będą wymagały wiele zaangażowania, wysiłku oraz poświęcenia.Na koniec podpułkownik Stachowiak życzył wykonania zadań taktyczno-ogniowych na wysokim poziomie i bezpiecznego szkolenia.

Defilada pododdziałów, zakończyły oficjalną zbiórkę inaugurującą szkolenia poligonowego 2 Brygady Zmechanizowanej.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.