Przez dwa ostatnie dni policjanci drawskiego Ogniwa Ruchu Drogowego prowadzili działania „Prędkość” mające na celu egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych naszego powiatu.

W ciągu jedynie 48 godzin funkcjonariusze skontrolowali blisko 100 pojazdów i ujawnili 30 wykroczeń polegających na przekroczeniu dozwolonej prędkości.

W ramach nadzoru sprawowanego nad ruchem drawscy policjanci sprawdzali pojazdy, stan trzeźwości kierowców i nadzorowali ruch.

Pamiętajmy!
Bezpieczna prędkość to prędkość dostosowana do panujących warunków na drodze tj. natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, pogody, stanu nawierzchni, własnych umiejętności.
Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

Tekst i zdjęcia: sierż. sztab. Karolina Żych


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.