16 grudnia br. w Sali Tradycji Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko odbyła się uroczystość uhonorowania podoficera i szeregowego roku Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko.

Podoficerem Roku został plut. Emilian BARSZCZ, a szeregowym roku szer. Norbert KRAUZ.

Obu wyróżnionym żołnierzom Komendant Centrum płk Marek GMURSKI pogratulował i wręczył wraz ze Starszym Podoficerem Komendy i Mężem Zaufania Szeregowych nagrody rzeczowe.

„Jesteście żołnierzami, którzy wzbudzają uznanie w oczach innych żołnierzy, dzięki nienagannej postawie żołnierskiej, jaką reprezentujecie podczas codziennej służby i poza nią. Zawsze odpowiedzialnie dążycie do wykonywania swoich obowiązków, często pomimo wielu trudności dzięki samodzielności i odporności na stres, szybko i sprawnie realizujecie stawiane zadania”  - zaznaczył płk GMURSKI gratulując obu wyróżnionym.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.