Jakie zmiany w przepisach podatkowych weszły w życie w 2019? Ponad 30 uczestników, głównie osoby prowadzące biura rachunkowe i księgowe z terenu powiatu, bezpłatnego szkolenia, które odbyło się 1 kwietnia 2019 r w Starostwie Powiatowym już wie.
Szkolenie odbyło się z inicjatywy Drawskiego Powiatowego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działającego w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim za pośrednictwem Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie w formie aktywnych warsztatów poprowadziła Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniu.

Przypominamy, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości posiada Regionalny Fundusz Pożyczkowy „POMERANUS”, który oferuje pożyczki w ramach inicjatywy JEREMIE dla mikro i małych przedsiębiorstw.
Pełną ofertę znajdą Państwo tutaj: https://www.pfp.com.pl/hiewd_woj_zachodniopomorskie.htm
Punkt Obsługi Funduszu znajduje się w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim, w Drawskim Powiatowym Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie tel. 94 36 30 763.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szkoleń dla firm w ramach Funduszu Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim www.fur.pfp.com.pl

INFO: [Powiat Drawski]