Maleszka, Kosik, Dębski, Rupiński, czy Opała to ulubieni pisarze, po których książki sięgają młodzi czytelnicy drawskiej biblioteki.

Czytaj nowocześnie
Dla tych, którzy wolą książkę czytać lub słuchać w smartfonie lub na czytniku, została przygotowana specjalna oferta w bibliotece. Całkowicie bezpłatnie, tak jak dorośli, młodzi czytelnicy mogą uzyskać kod dostępu do platformy Legimi, a w niej do kilkudziesięciu tysięcy najnowszych i starszych bestselerów. Są tam również lektury w postaci ebooków lub audiobooków.

Jak skorzystać z systemu Legimi w drawskiej bibliotece dowiesz się tutaj.
https://www.kulturadrawsko.pl/index.php/najnowsze/item/96-60-000-ebookow-i-audiobookow-bez-limitu-dla-czytelnikow-dzieki-wspolpracy-bibliotek-z-zachodniopomorskiego

Gdy wolisz tradycyjnie
Bibliotekarze zapraszają starszych, młodych i najmłodszych czytelników do biblioteki w Drawsku Pomorskim oraz jej sześciu filii na terenach wiejskich. Pracownicy udzielają szczegółowych informacji dotyczących aktualnej oferty i dostępności książek tradycyjnych, ale można ją znaleźć także w katalogu online Mak+ szukamksiażki.pl

Mały Książę, Kamienie na szaniec, Dzieci z Bullerbyn, ale i Hobbit – to tylko kilka przykładów z setek lektur, które dostępne są w naszych bibliotekach.

Ważną informacją jest to, że są one dostępne zarówno w formie tradycyjnej papierowej, jak i online.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.