Drogie dzieci i szanowni rodzice. Zapraszamy Was do udziału w projekcie. Będzie to koncert, który nadany zostanie 24 maja o godzinie 18:00 w Internecie.
Specjalne wydarzenie będzie skierowane do wszystkich mam z okazji ich święta.

Drodzy rodzice.
Z tej okazji wasze pociechy mogą przygotować pracę, laurkę dla mamy. Zostanie ona zaprezentowana w trakcie transmisji koncertu oraz w specjalnej galerii na stronie Ośrodka Kultury.

Wyróżnimy 10 prac
Spośród nadesłanych prac wybierzemy najfajniejszych 10 i je wyróżnimy. Autorzy otrzymają od nas upominki.

Jak wziąć udział
Zaproś dziecko do tworzenia, następnie zrób zdjęcie pracy i prześlij ją nam poprzez email. Możesz też przynieś ją do Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim. Jedno dziecko może przesłać maksymalnie 5 prac.Wersje elektroniczne należy przesyłać na adres email:
a.cygan@kulturadrawsko.pl

Email powinien zawierać:
  • Pracę w wersji elektronicznej – plik graficzny
  • Imię i nazwisko autora
  • Tel. Kontaktowy
  • Klauzule o następującej treści:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką przetwarzania danych Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim dostępną na stronie www.kulturadrawsko.pl/rodo.html Oświadczam, że wyrażam zgodę na publikację przesłanej pracy w Internecie ma stronie Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim, publikację w mediach oraz portalach społecznościowych i przetwarzania treści.

Prace można przesyłać do 18 maja 2020 r.

Zdjęcie: Aрина Вельможко z Pixabay


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.