W dniu 29 listopada 2019 r. podczas XVII sesji Rady Powiatu Drawskiego Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego - Urszula Ptak wraz ze Starostą Drawskim- Stanisławem Cybulą podziękowała młodzieży z Powiatu Drawskiego za szczególne osiągnięcia sportowe.

Wśród wyróżnionych osób znalazły się:
Wiktoria Skórka i Martyna Liszewska - reprezentujące Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „OYAMA” Drawsko Pomorskie oraz Jakub Pawłowicz reprezentujący Klub Karate Kyokushin Złocieniec, a także trenerzy w osobach: Pan Karol Korczyński, Pan Andrzej Tylka oraz Pan Wojciech Pawłowicz oraz Nadia Hofman i Natan Kiliszek- reprezentujący Zet Gold Team Drawsko Pomorskie wraz z trenerem Panem Arturem Kamińskim.Przewodnicząca Rady Powiatu poinformowała również o tym, że w dniach 21 - 24. 11. 2019 r. w Pabianicach w Mistrzostwach Europy Federacji WPA w trójboju siłowym, w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Siłowych „RUFIAN” Jankowo wrócili z Mistrzostw z ogromnymi sukcesami - zdobyli sześć złotych i trzy srebrne medale, ustanowili jeden rekord Europy w martwym ciągu oraz zdobyli cztery puchary w Open.

W dniu 29.11.2019 r. Prezes i jednocześnie trener Stowarzyszenia Pan Mariusz Rufkiewicz wspólnie z zawodnikami przebywa na zawodach o Puchar Federacji XPC w Trójboju Siłowym Świata w miejscowości Skorzec koło Siedlec.

Podziękowania wraz z gratulacjami zostaną wręczone dla Stowarzyszenia na posiedzeniu Zarządu.

Tekst: Joanna Rudziewicz