Poniżej na plakacie zamieszczamy program przygotowany dla mieszkańców Drawska i oczywiście gości przebywających w naszym mieście i zapraszamy do czynnego udziału i wspólnego spędzenia MAJÓWKI!

1 maja 2015r. w Parku Chopina odbędzie się kolejna edycja Targów Ogrodniczych, a w nich także III Piknik Ekologiczny. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, bo w ramach pikniku będą mogły porozmawiać "Z Misiem Yogi o ekologii" i wziąć udział w konkursach i zabawach. Program rozpocznie się o godz. 12.00.

W sobotę 2 maja 2015 r. zaprosimy dzieci wraz z rodzicami na plac przed Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim na majówkowy piknik pod nazwą "ZGRANA RODZINA". W programie wiele zabawnych i ciekawych konkurencji dla dzieci i ich rodziców, a tych którzy zmęczą się biorąc udział w zabawach zaprosimy do oglądania pokazów zespołów tanecznych z powiatu drawskiego do sali kinowej. Występy konkursowe zespołów odbędą się w ramach Powiatowego Przeglądu Zespołów Tanecznych od godz. 10.00.
Zapraszamy !

3 maja 2015r. Majowy Piknik Rodzinny w Parku Chopina.

Program:
14:00 - Rollkowa Majówka (mini-warsztaty techniki jazdy na rolkach, start przed dworcem kolejowym)
15:30 - Majowy Piknik Rodziny (Park Chopina)

INFO [Ośrodek Kultury Drawsko Pomorskie]