20 letni mężczyzna mieszkaniec gminy Złocieniec jadąc pociągiem relacji Szczecin- Słupsk, chcąc uniknąć kary powiedział konduktorowi, że choruje na koronowirusa.

W dniu 7 maja 2020r, kilka minut po godz. 14:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie trzymali informację o tym, że młody mężczyzna jadąc pociągiem relacji Szczecin- Słupsk, podczas kontroli biletów powiedział konduktorowi, że choruje na koronowirusa.

Policjanci po uprzednim ubraniu się w kombinezony podjęli interwencję w pociągu.

Podczas interwencji ustalili, że mężczyzna nie jest objęty kwarantanną ani nadzorem epidemiologicznym. Przyznał, że informacją o chorobie chciał wyłudzić darmowy przejazd do miejsca zamieszkania, ponieważ nie posiadał ważnego biletu na przejazd pociągiem.Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna został ukarany mandatem karnym kredytowanym w wysokości 500 zł.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.