Starosta Drawski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu drawskiego, świdwińskiego i łobeskiego do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Anny Jantar.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Uczestnicy konkursu wykonują samodzielnie 2 utwory z repertuaru Anny Jantar i przesyłają je na nośniku elektronicznym lub wskazują link dostępu do nagranych utworów wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem RODO do dnia 10 lipca 2020 r.

Konkurs został zorganizowany w celu upamiętnienia dorobku artystycznego Anny Jantar. Była ona wybitną wokalistką i ikoną sceny muzycznej minionego stulecia. 14 marca br. minęło 40 lat od kiedy zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu, również w tym roku obchodziłaby 70. rocznicę urodzin.

Uroczyste ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas koncertu laureatów w dniu imienin Anny 26 lipca 2020 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju i Promocji Powiatu - tel. 94 363 01 85 lub 94 363 01 81.

Serdecznie zapraszamy !

Dokumenty do pobrania:! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.