Dziś na Euroboisku przy stadionie miejskim w Drawsku Pomorskim Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie podejmował drużynę z Koszalina - Gwardię Koszalin.

Oczywiście wysoko postawiona drużyna z Koszalina była faworytem w tej rozgrywce. Należy pamiętać że jest to trzecioligowy zespół.

Pomimo dominacji zawodników z Koszalina drużyna z Drawska Pomorskiego jednak długo się broniła i dopiero pod koniec pierwszej połowy straciła pierwszą bramkę.
KP Drawsko Pomorskie jednak miało kilka dobrych sytuacji aby wyrównać. Niestety sytuacje nie zostały wykorzystane.

Druga połowa meczu nie wiele różniła się od pierwszej połowy gdzie większość gry odbywała się na połowie naszej drużyny.

Wynik 0 – 4 na korzyść gości był może do przewidzenia ale najważniejszym w tym wszystkim jest zdobyte doświadczenie jakie nasza drużyna wyniosła i jakiego doświadczenia potrzebuje by w przyszłości grać na wysokim poziomie.

Skład naszej drużyny:
Piłat Robert (C) (82' Nowacki Dominik) , Tkacz Sebastian, Wyrzykowski Tomasz, Bany Michał, Gołyński Adam (72' Wyrzykowski Szymon), Rdzanek Maciej ( 65'Sochanek Paweł), Nowik Mateusz, Żuk Rafał ( 80' Tkacz Dominik) Kujawka Michał ( 79' Sobczak Michał) , Walkiewicz Tomasz, Witoń Wojciech.
Pozostali Rezerwowi:
Struszka Jakub, Płuska Adam Kierownik Czapiga Mariusz.

Podczas meczu kibice mogli zdobyć detektory Tlenku Węgla w ramach happeningu bezpieczeństwa organizowanego przez Stowarzyszenie Żarek.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]