Policjanci z drawskiego Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali 26 – letniego mężczyznę, który wsiadł za kierownicę po użyciu środków odurzających. W trakcie dalszego sprawdzenia funkcjonariusze ujawnili przy pasażerze narkotyki w postaci marihuany.

Tym razem do zdarzenia doszło na terenie jednej ze wsi niedaleko Złocieńca. Około godziny 12:15 Policjanci zatrzymali do kontroli samochód m-ki Seat Leon, którym podróżowały dwie osoby.

Mężczyzna w trakcie kontroli zachowywał się bardzo niespokojnie, a badanie potwierdziło podejrzenia mundurowych i wykazało obecność substancji psychoaktywnych w organizmie kierowcy.Pasażer w trakcie przeprowadzanej interwencji zachowywał się nerwowo, w wyniku jego sprawdzenia policjanci ujawnili przy nim narkotyki w postaci marihuany.

Zakazane ustawą środki odurzające zostały przez funkcjonariuszy zabezpieczone, a dwaj nieodpowiedzialni mężczyźni za popełnione czyny odpowiedzą przed sadem.

Tekst: sierż. sztab. Karolina Żych


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.