Codzienna praca z niepełnosprawnymi dziećmi, stawianie czoła wszystkim przeciwnościom losu to dla całej kadry Stowarzyszenia "Radość z życia" nie lada wyzwanie! Dzięki ich wytężonej i pełnej poświęcenia pracy, możemy być świadkami małych cudów! To często przypadki dzieci skazanych przez medycynę na niepowodzenie, które pozornie nie miały szans na siedzenie, chodzenie czy choćby samodzielne jedzenie posiłków z użyciem sztućców.
Determinacja terapeutów i wola walki podopiecznych doprowadziła już wiele razy do bardzo dużych postępów ruchowych, która daje ogrom radości nie tylko terapeutom, ale również ich rodzicom.

Akcja „I ty zostań super Superbohaterem” skierowana jest do wszystkich osób, którym nie jest obojętny los niepełnosprawnych dzieci i którzy chcą wesprzeć codzienne działania Stowarzyszenia.

Wszelkie sukcesy podopiecznych obydwu placówek nie byłyby możliwe bez wsparcia ze strony ludzi dobrej woli, nazywanych przez całą kadrę „Superbohaterami”! Dlatego, jak co roku, prosimy was o drobny gest i wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, które zobowiązuje się do dalszego rozwoju obydwu ośrodków i dalszej wytężonej pracy na rzecz lepszego życia swoich podopiecznych.
KRS 0000207472, "TWOJA SZKOŁA 96888"

Tekst i grafika: Monika Rudzińska