Nauczyciele z Hiszpanii, którzy zawitali do Drawska za sprawą Programu Erasmus+, realizowanego we współpracy z Zespołem Szkół w Drawsku Pomorskim, odwiedzili Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Mielenku Drawskim.

Wizyta jest częścią projektu, który ma na celu bliższe poznanie codziennej pracy polskich nauczycieli.

Goście wzięli udział w lekcji języka angielskiego w klasie czwartej, gdzie mogli obserwować, jak wyglądają zajęcia prowadzone w nowoczesnej sali języków obcych. Były quizy przy użyciu zainstalowanych w klasie paneli dotykowych, rozmowy w parach z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych, piosenki i oczywiście dobra zabawa.Odwiedzili także oddziały przedszkolne, gdzie mieli okazję wypróbować „magiczny dywan”.

Na koniec była też chwila na porównanie doświadczeń nauczycieli oraz dyrektorów w zakresie stosowania innowacyjnych metod nauczania i wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy z uczniami.! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.