Nasza redakcja postanowiła zobaczyć stan prowadzonych inwestycji drogowych jakie prowadzone są obecnie w naszym mieście przez Gminę.

Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu zostaną zakończone prace na ulicy Cmentarnej.
Tam choć prace prowadzone na krótkim odcinku bocznej drogi to efekt jest imponujący. Droga jest wykładana cała brukiem co powoduje że charakter i klimat tego miejsca przypomina stare uliczki z przed lat. Klima naprawdę jest efektowny i mamy nadzieję że doczekamy się więcej takich wyremontowanych uliczek w naszym mieście.

Kolejną inwestycją z jaką się zapoznaliśmy jest prowadzona na ulicy Polnej.
Oprócz nowej nawierzchni która tam powstanie są prowadzone prace przy nowej kanalizacji. Niestety pracownicy napotykają przeszkody które nie były przewidziane w dokumentacji projektowej. Podczas prac znajdywane są nowe instalacje które brak w opisanych dokumentacjach.
W obecnej chwili nie wiadomo kiedy i czy planowo zakończy się inwestycja.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.