W dniu dzisiejszym klienci marketu w Drawsku Pomorskim zlokalizowanego przy ulicy Złocienieckiej po raz pierwszy mogli swobodnie i bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy. Już wczorajszego dnia do późnych godzin wieczornych drawski przedsiębiorca usuną z parkingu przy nowej BIEDRONCE swoje maszyny budowlane i inne ciężkie maszyny które wcześniej przykuł łańcuchami.

O tym pisaliśmy również TUTAJ - "Czy firma z Drawska Pomorskiego została oszukana?"

Jak wcześniej informowaliśmy firma z Drawska Pomorskiego była jednym z podwykonawcą prac budowlanych przy budowie obiektu handlowego za którą jak twierdzi właściciel firmy nie otrzymał wynagrodzenia z godnie z umową i związku z czym prowadził protest stawiając ciężkie maszyny na parkingu oraz wieszając banery informujące społeczeństwo że został oszukany.

Niestety główny inwestor twierdzi że prawda jest nieco inna niż twierdzi drawski przedsiębiorca. Spór wyjaśni sąd.Najprawdopodobniej firma z Drawska Pomorskiego zmieni formułę protestu ale nie będzie już zajmować parkingu.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.