Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego, do którego swoje projekty będą mogli zgłaszać mieszkańcy naszej gminy. Zachęcamy do składania projektów i promowania swoich pomysłów wśród przyjaciół, rodziny i sąsiadów (wnioski będzie można składać od 4 do 15 października 2021roku).

Budżet Obywatelski jest dobrą okazją do społecznej aktywizacji i współdecydowania o wydatkowaniu środków publicznych, to także formą współpracy samorządu z mieszkańcami.

Środki finansowe służące realizacji Budżetu Obywatelskiego w 2022 to 180 tys. zł., zostały podzielone na dwie pule obejmujące część miejską i wiejską. W każdej z nich będzie można zgłosić projekt, którego wartość nie przekracza kwoty 60 tys. zł. Ze środków Budżetu Obywatelskiego zostaną sfinansowane propozycje mieszkańców należące do zadań własnych gminy oraz możliwe do wykonania w trakcie roku budżetowego.

Więcej informacji uzyskasz https://drawsko-pomorskie.budzet-obywatelski.org/! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.
!CZYTAJ RÓWNIEŻ MAGAZYN REGIONALNY