Podczas rekonesansu do ćwiczenia „DEFENDER EUROPE 20 (+)” który odbył się w poniedziałek 18 maja, Komendant Centrum Szkoleni a Wojsk Lądowych Drawsko płk Marek GMURSKI spotkał się z kadrą dowódczą wojsk amerykańskich, która będzie odpowiedzialna za realizację ćwiczenia.

Podczas spotkania omówiono dotychczasową działalność szkoleniową Sił Zbrojnych USA na poligonie drawskim, poruszono kwestie związane z przygotowaniami do ćwiczenia, warunkami bezpieczeństwa oraz plany związane z dalszym pobytem wojsk sojuszniczych na poligonie.

Na zakończenie spotkania kadra dowódcza przekazała Komendantowi CSWL Drawsko pamiątkowy grawerton jako wyraz wdzięczności za pomoc i udzielone wsparcie w procesie zabezpieczenia szkolenia.

O ćwiczeniach przeczytaj TUTAJ - "Od 5 do 19 czerwca DEFENDER-Europe 20 Plus na DRAWSKIM POLIGONIE"
! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.