Sport na jakiś czas wstrzymał oddech, ale wydaje się, że powolutku zacznie się wszystko „rozkręcać”. Zaraz po majówce wprowadzone zostały nowe zasady, które zezwalają na korzystanie z obiektów sportowych w ograniczonych grupach.

Złocieniecki stadion po przymusowej „kwarantannie” został przywitany przez znakomitego gościa, gdyż na swój trening przyjechała do nas wspaniała polska lekkoatletka - Klaudia Kardasz.

Klaudia jest srebrną medalistką Młodzieżowych Mistrzostw Europy, zdobywała medale na Uniwersjadzie, wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski. Dwa lata temu w Berlinie podczas Mistrzostw Europy zajęła 4. miejsce, poprawiając rekord Polski U23.

Zapytaliśmy jak podoba się nasz obiekt:
„Jest to bardzo fajny i kameralny stadion. Dużym atutem jest ten las, który widzimy dookoła. Dzięki temu jest cicho i spokojnie, dodatkowo można tu złapać trochę świeżego powietrza. Dla mnie wizyta w Złocieńcu była okazją do pierwszego w tym roku treningu na stadionie. Kwarantanna trochę przeszkodziła w przygotowaniach, ale mimo wszystko wyglądało to całkiem nieźle. Czekam na sezon, mam nadzieję, że coś w tym roku się jednak odbędzie”Cieszymy się, że nasz stadion zbiera tak pozytywne opinie. Mamy nadzieję, że coraz częściej będziemy gościć w Złocieńcu tak znakomitych sportowców.

Tekst: Adam Kowalski


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.