Przed mieszkańcami Drawska Pomorskiego dzień pełen wrażeń. W naszym mieście odbędzie się Bubble Day czyli Dzień Baniek Mydlanych. Impreza organizowana jest w 140 miastach Polski, a jednym z nich będzie właśnie Drawsko Pomorskie. Fantastyczne niespodzianki będą czekać na mieszkańców w najbliższy czwartek 5 września.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Bezpłatnie można też korzystać z zabaw z animatorami, konkursów z konferansjerem oraz strefy z bańkami.

Bubble Day, choć skierowany do najmłodszych, nie ma ograniczeń wiekowych i każdy chętny, bez względu na ilość lat, może przyjść i wspaniale się bawić, puszczając gigantyczne bańki mydlane.

Co nas czeka?
- strefa z darmowym płynem do puszczania baniek,
- fantastyczne zabawy z animatorami dla każdego,
- ogromny dmuchany zamek Słonia Bombini,
- pokazy zaczarowanych baniek,
- strefa wypoczynku,
- konkursy z nagrodami.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 600 litrów darmowego płynu do baniek.

Sprzęt do puszczania baniek można przynieść z domu, skorzystać z puli darmowych kijków (jest ich ograniczona ilość - kijki krążą po strefie pomiędzy uczestnikami) lub zakupić sprzęt na miejscu.

Na uczestników czekać będzie również strefa smakołyków: kolorowa wata cukrowa, pyszny popcorn na maśle kokosowym i lody Braci Koral.
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 5 września br. na Parkingu na terenie zielonym przy ul. Seminaryjnej (były plac zabaw)
Zabawa będzie trwała od godz. 13.00 do 18.00.

Tekst i zdjęcia: [ORGANIZATOR]