Trwają przygotowania do widowiska teatralnego na motywach dobrze wszystkim znanej opowieści angielskiego wykładowcy matematyki Charlesa Lutwidge'a Dodgsona „Alicja w krainie czarów” Pomysł pani Joanny Mączkowskiej – reżysera filmowego i teatralnego od niedawna współpracującego z naszym ośrodkiem kultury - na stworzenie widowiska teatralnego opartego na motywach tej powieści okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
Chyba nie ma osoby, która nie zna historii o dziewczynce Alicji przeniesionej przypadkiem do krainy pełnej czarów... Ale nasza opowieść to historia współczesna, a zaczyna się w momencie, kiedy Alicja czuje się zagubiona i przez nikogo nie kochana, a potem znajdzie się w krainie snu, pełnej cudów, w zaczarowanym świecie, gdzie dzieją się niesamowite rzeczy i gdzie spotkać można całą gromadę niesamowicie dziwnych postaci.
W iście bajkowej scenerii efektów świetlnych, muzycznych i tanecznych nasze dzieci stworzyły z pomocą instruktorów wspaniałą widowiskową baśń. Spektakl będzie okazją do świetnej zabawy i podziwiania ich talentów.
To bajkowe widowisko zorganizowane zostało jako nasz wspólny prezent dla Mamy i Taty z okazji ich świąt. Zapraszamy zatem do zakupu ostatnich już biletów na spektakl o godzinie 18.00 w dniu 27.05.2015r.
Widowisko przygotowane zostało według scenariusza i reżyserii pani Joanny Mączkowskiej. Na scenie wystąpią aktorzy z grupy teatralnej, dzieci z zespołów: Rytmik, Mały Rytmik, Diabazik, Młodszaki (obie grupy),  grupa taneczna hip – hop i cheerleaders przygotowane przez Annę Bilińską, Justynę Kuzio, Joannę Mączkowską, Tomasza Nogę, Jolantę Parol, Martę Wendykowską, Tomasza Różyckiego i Renatę Żołądklewicz. Scenografię wykonali: Ewa Kamińska-Mikołajczyk i Marek Łukaszewski. Realizacja techniczna: Sebastian Groszek, Marcin Dobrowolski i Dominik Balcer.
Serdecznie zapraszamy na to bajkowe widowisko, które wzrusza, śmieszy i zachwyca!

Info [Ośrodek Kultury Drawsko Pomorskie] Foto Tomasz Jasyk [MAGAZYN DRAWSKI]

REKLAMA: