Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 22 September 2019r. jest to 265 dzień roku. Do końca roku pozostało 100 dni. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

RUFIANY nie odpuszczają

2019-06-21 10:06:42 (komentarzy: 0, wyświetleń: 509)

Poleć na:          

W dniu 16 czerwca 2019 r. w Świdwinie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Świdwina w wyciskaniu sztangi leżąc oraz Mistrzostwa Polski Północnej i Zachodniej w wyciskaniu wielokrotnym. Wśród zawodników nie zabrakło reprezentantów Stowarzyszenia Sportów Siłowych „Rufian” Jankowo. Po kilkugodzinnych zmaganiach z ciężarami na ławeczce weterani ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych „Rufian” uzyskali następujące wyniki:

- w kategorii weteran 40 -49 lat, II miejsce z ciężarem 150 kg zajął Krzysztof Kośmiński;
- w kategorii weteran plus 50 lat, I miejsce z ciężarem 192,5 kg zajął Jarosław Bastek, II miejsce z ciężarem 180 kg zajął Leszek Pasieka, III miejsce z ciężarem 150 kg zajął Mariusz Rufkiewicz.
Po dekoracji zawodników w wyciskaniu klasycznym sztangi leżąc odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej i Zachodniej w wyciskaniu wielokrotnym ( sztanga ważyła tyle co zawodnik ). Reprezentanci Stowarzyszenia Sportów Siłowych „Rufian” osiągnęli następujące wyniki:

- w kategorii weteran plus 40 lat, Krzysztof Kośmiński zaliczył 30 powtórzeń ze sztangą ważącą 85 kg i zdobył I miejsce, w tej samej kategorii Mariusz Rufkiewicz wycisnął sztangę ważącą 100 kg 21 razy i zdobył II miejsce.

Czworo zawodników Stowarzyszenia Sportów Siłowych „Rufian” Jankowo zdobyło łącznie sześć medali w tym dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy.
Prezes Stowarzyszenia Sportów Siłowych „Rufian” Jankowo Mariusz Rufkiewicz dziękuje Sylwestrowi Kmiecikowi, Krzysztofowi Kuliga oraz Krzysztofowi Kośmińskiemu za pomoc w organizacji wyjazdu dla członków Stowarzyszenia Sportów Siłowych „Rufian” na zawody.

Tekst i zdjęcia: [Rufi]

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy
www.PolskieNieruchomosci.Best

 
WYSZUKAJ FIRMĘ