Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 22 September 2019r. jest to 265 dzień roku. Do końca roku pozostało 100 dni. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

Na Dzikim Zachodzie …

2019-09-09 13:20:11 (komentarzy: 0, wyświetleń: 303)

Poleć na:          

Tradycyjnie we wrześniu, Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy- Ośrodek Rehabilitacyjno-Kulturalny w Drawsku Pomorskim zorganizował spotkanie integracyjne „Dzień Pieczonego Ziemniaka”.

Spotkanie dla osób niepełnosprawnych odbyło się w Ośrodku Skiff- SLALOM nad jeziorem Okra. Gości przywitał Starosta Drawski Stanisław Cybula wspólnie z Joanną Orzepowską kierownikiem Ośrodka, którzy serdecznie przywitali gości i podziękowali za przybycie.
W tym roku przewodnim motywem spotkania był Dziki Zachód i tematyka westernu. Tradycyjnie goście podjęli konwencję i przyodziali się w stroje, jak na prawdziwych kowbojów przystało. Uczestnicy imprezy mogli wykonać butony m.in. z gwiazdą szeryfa, zjeść pieczonego ziemniaka z pyszną zupą meksykańską chili con carne oraz podjąć wyzwanie zarzucenia lassa na szyję konia.

Na spotkanie przybyli uczestnicy środowiskowych domów samopomocy z Łobza, Krzęcina, Połczyna Zdroju oraz Świdwina, powiatowego ośrodka wsparcia z Gryfic, Domu Pomocy Społecznej w Darskowie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Czaplinku, a także gospodarze z Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy w Drawsku Pomorskim i filii w Złocieńcu.
Zaproszenie przyjęli również: Mariusz Nagórski – Wicestarosta Drawski, Waldemar Włodarczyk członek Zarządu Powiatu Drawskiego, Jolanta Banaszek Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, Agnieszka Kuropatnicka zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim, Agnieszka Redmann kierownik MGOPS w Drawsku Pomorskim, Róża Kursa dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim, Magda Madalińskadyrektor Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Drawsku Pomorskim, Wioletta Smolich dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Darskowie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: właścicielom Stajni Zarańsko oraz Państwu Iwonie i Kazimierzowi Pokutyńskim „Piekarnia Cukiernia s.c.”
Przedsięwzięcie zostało częściowo dofinansowane ze środków pozyskanych przez Stowarzyszenie Filar z budżetu powiatu drawskiego w ramach otwartego konkursu ofert.

INFO: [Powiat Drawski] Tekst: Joanna Orzepowska

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy
www.PolskieNieruchomosci.Best

 
WYSZUKAJ FIRMĘ