Zakończyły się próbne egzaminy zawodowe dla zawodów: technik pojazdów samochodowych, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarz, a także dla zawodów Branżowej Szkoły I st. – kucharz i mechanik pojazdów samochodowych.

63 uczniów mogło sprawdzić swoją wiedzę zdobytą na zajęciach szkolnych w czasie egzaminu teoretycznego, a także praktycznego.

Poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko, ponieważ, żeby zdać egzamin, należy zdobyć 75% w części praktycznej oraz 50% w części teoretycznej. Jesteśmy przekonani, że taka forma sprawdzenia wiedzy i umiejętności uczniów pozwoliła im zapoznać się z przebiegiem egzaminów, zauważyć własne niedociągnięcia oraz ograniczyć stres na egzaminie właściwym - poinformowała Iwona Kucharska Dyrektor Szkoły


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.