Z okazji święta Babci i Dziadka w Złocienieckim Ośrodku Kultury przygotowaliśmy bajeczny koncert. Witając gości dzieci z pracowni ceramicznej wręczały własnoręcznie wykonane gliniane serduszka.
Na program złożyły się występy zespołów tanecznych: „Trzpiotki” w układzie „Laleczka z saskiej porcelany”, „Trzpioty I” w układzie  „Taniec drużynowy”, „Trzpioty II” w układzie „Zabawa w hip-hop”, „Złocienie” w układzie „Lekcja tańca”, „Cheerleaderki”  pod kierunkiem instruktora Małgorzaty Szumlańskiej, „Tip- Top”  pod kierunkiem instruktora Marty Gawryłow. Dużą atrakcją okazał się występ  „studentek” Uniwersytetu III Wieku, czyli zespołu tanecznego „Styl” oraz zespołu kameralnego „Dorosłych”.
Usłyszeliśmy również kilka piosenek w wykonaniu sekcji wokalnych: „Maluszki” w utworze „Babcia wszystko wie”, Chochliki” w utworze „Z babcią możesz zwiedzić świat” i duetu wokalnego Julii Pieprzak i Wiktorii Wielikanow w utworze „Daj mi rękę dziadku” pod kierunkiem instruktora Wioletty Krzemińskiej.
Niespodzianką wieczoru był film przygotowany przez  Monikę Rudzińską i Piotra Klentak z portalu idrawa.pl prezentujący najlepsze wspomnienia mieszkańców Złocieńca związane z dziadkami.
Dziękujemy licznie przybyłej publiczności za udział w koncercie.

INFO [ZOK Złocieniec]